Firma Adresim Firma Adresim

     

  » KALAYCIOĞLU SOBA

Firma Adý : Firma KALAYCIOĞLU SOBA
Firma Sektörü : Kategori Diğer
Web Sitesi : Web Site http://www.filmvizyon.net/
Firma Logo Firma Logo
Açıklama : KALAYCIOĞLU SOBA , 1987 yılında Osman Kalaycı tarafından Aksaray ili Kılıçarslan mahallesinde üretim ve ticaret faaliyetine başlamıştır.

KALAYCIOĞLU SOBA, üretilen ve ticareti yapılan ürünlerin çeşitliliğini yüksek tutarak, kalitesini ve müşteri memnuniyetini de yüksek tutmayı başarmıştır.

KALAYCIOĞLU SOBA, halen farklı markalarda olmak üzere 21 farklı model Soba, 52 farklı model Soba Malzemeleri ve aksesuarları, 34 farklı model Mangal, 24 farklı model Semaver ile birlikte 250 den fazla çeşit ürünün ticaretini yapan bir şirkettir.

Vizyonumuz :

Adres : Kılıçarslan mah. 78. cad. No:6 Kapalı Salı Pazarı Yanı 68100 AKSARAY
Þehir : Aksaray
Yetkili Kişi : OSMAN KALAYCI
Telefon : 0(382)2130174
E-Mail :
Bu firma profili 596 kez görüntülendi.
 
   
  » Sponsor Baðlantýlar
  » Etiketler
firmalar, firama adresleri, , 2017 firma adresim, firma telefon ekle, firma telefonları, Türkiyedeki, Tüm, Firma,Adres, Telefonları,firma,adresleri,şirket,adresleri,şirket, telefonları,şirket,veb adresleri,firma,web, adresleri,çeşitli, sek, firma sayfası, firma seç, A dan Z ye firmaadresleri , hepsi burda,firma veb adresleri, Firmaların bilgilerini ücretsiz olarak ekleyebildiği, ürün-hizmetlerini tanıtabildiği firmalar rehberidir., tüm firmalar burda, tüm firma adresleri burada,, Firma telefon numaraları , şirket adresleri, madalya burda, Ücretsiz Üyelik... Ücretsiz Firma Rehberi.., firmabul, Ücretsiz Firma Ekleyin , Ücretsiz olarak şirket, ürün ekle Müşteri kazanma fırsatını yakala!, türkiyenin en kaliteli ve güvenilir adresi firmaadresim, yüm firmalar burda..,
  » Tüm Kategoriler