Firma Adresim Firma Adresim

     

  » Tik Tak Dış.Tic. Ltd. Şti.

Firma Adý : Firma Tik Tak Dış.Tic. Ltd. Şti.
Firma Sektörü : Kategori Alışveriş Merkezleri
Web Sitesi : Web Site https://tiktak.com.tr
Firma Logo Firma Logo
Açıklama : "Dünyaca ünlü, yüksek kaliteli saat, gözlük ve aksesuar modellerine www.tiktak.com.tr güvencesiyle hem de uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Tiktak.com.tr; estetik, kalite, fonksiyon, saygınlık taşıyan dünyaca ünlü markaların bay, bayan modellerini, kaliteden taviz vermeden modern ve profesyonel hizmet anlayışıyla sizlere sunmaktadır.

Daniel Klein başta olmak üzere birçok markada bay saat, bayan saat, bay gözlük, bayan gözlük, cüzdan ve aksesuar modellerinden hemen sipariş vermek için www.tiktak.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterli.
"

Adres : 15 Temmuz Mahallesi 1498. Sokak no:28 Bağcılar İstanbul TURKEY
Þehir : İstanbul
Yetkili Kişi : Fatih Emin Sirkeci
Telefon : 0 212 520 1919
E-Mail :
Bu firma profili 1402 kez görüntülendi.
 
   
  » Sponsor Baðlantýlar
  » Etiketler
firma adresleri,, Sektörlere ait firma rehberleri, tüm firma adresleri burada,, firma tanıtımı, Ücretsiz Üyelik... Ücretsiz Firma Rehberi.., Türkiyedeki, Tüm, Firma,Adres, Telefonları,firma,adresleri,şirket,adresleri,şirket, telefonları,şirket,veb adresleri,firma,web, adresleri,çeşitli, sek, Firma telefon numaraları , şirket adresleri, Ücretsiz Firma Ekleyin , Ücretsiz Firma İlan Ekleme Ücretsiz Ürün ve İlan Ekleme, Ücretsiz olarak şirket, ürün ekle Müşteri kazanma fırsatını yakala!, Firma Rehberi, A dan Z ye firmaadresleri , hepsi burda,firma veb adresleri, Firmanızı ve ürünlerinizi Ücretsiz firma rehberimizde tanıtın, Firmaların bilgilerini ücretsiz olarak ekleyebildiği, ürün-hizmetlerini tanıtabildiği firmalar rehberidir., firmalara ait bilgiler,
  » Tüm Kategoriler