Firma Adresim Firma Adresim

     

  » KALAYCIOĞLU SOBA

Firma Adý : Firma KALAYCIOĞLU SOBA
Firma Sektörü : Kategori Diğer
Web Sitesi : Web Site http://www.filmvizyon.net/
Firma Logo Firma Logo
Açıklama : KALAYCIOĞLU SOBA , 1987 yılında Osman Kalaycı tarafından Aksaray ili Kılıçarslan mahallesinde üretim ve ticaret faaliyetine başlamıştır.

KALAYCIOĞLU SOBA, üretilen ve ticareti yapılan ürünlerin çeşitliliğini yüksek tutarak, kalitesini ve müşteri memnuniyetini de yüksek tutmayı başarmıştır.

KALAYCIOĞLU SOBA, halen farklı markalarda olmak üzere 21 farklı model Soba, 52 farklı model Soba Malzemeleri ve aksesuarları, 34 farklı model Mangal, 24 farklı model Semaver ile birlikte 250 den fazla çeşit ürünün ticaretini yapan bir şirkettir.

Vizyonumuz :

Adres : Kılıçarslan mah. 78. cad. No:6 Kapalı Salı Pazarı Yanı 68100 AKSARAY
Þehir : Aksaray
Yetkili Kişi : OSMAN KALAYCI
Telefon : 0(382)2130174
E-Mail :
Bu firma profili 1028 kez görüntülendi.
 
   
  » Sponsor Baðlantýlar
  » Etiketler
A dan Z ye firmaadresleri , hepsi burda,firma veb adresleri, Ücretsiz Firma İlan Ekleme Ücretsiz Ürün ve İlan Ekleme, Firma telefon numaraları , şirket adresleri, Ücretsiz Firma Ekleyin , Firmaların bilgilerini ücretsiz olarak ekleyebildiği, ürün-hizmetlerini tanıtabildiği firmalar rehberidir., Firma Rehberi, firma adresleri,, tüm firma adresleri burada,, Türkiyedeki, Tüm, Firma,Adres, Telefonları,firma,adresleri,şirket,adresleri,şirket, telefonları,şirket,veb adresleri,firma,web, adresleri,çeşitli, sek, Firmanızı ve ürünlerinizi Ücretsiz firma rehberimizde tanıtın, Ücretsiz Üyelik... Ücretsiz Firma Rehberi.., firmalara ait bilgiler, firma tanıtımı, Ücretsiz olarak şirket, ürün ekle Müşteri kazanma fırsatını yakala!, Sektörlere ait firma rehberleri,
  » Tüm Kategoriler